GrupTokioHotel

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Slm Ben Adminn=)
Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". EmptyPaz Haz. 06, 2010 6:05 am tarafından DestinaTom.

» Tom^un iLkLeri..
Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". EmptyPaz Haz. 06, 2010 6:03 am tarafından DestinaTom.

» tom:tatile giderken yanıma nicole'u almak isterim
Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". EmptyPaz Haz. 06, 2010 6:01 am tarafından DestinaTom.

» Şeytan diyor ki.
Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". EmptyPaz Haz. 06, 2010 6:00 am tarafından DestinaTom.

» Tom^un yaz anıLarı.. x)
Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:59 am tarafından DestinaTom.

» Tom'un eşyaLarı.
Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:58 am tarafından DestinaTom.

» Tom Neden Aşka İnanmıyo :(
Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:57 am tarafından DestinaTom.

» tomla bill annne ve babasının boşanma nedeni
Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:55 am tarafından DestinaTom.

» Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce".
Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". EmptyPaz Haz. 06, 2010 5:52 am tarafından DestinaTom.

Tarıyıcı

3 posters

Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce".

Jizému/*Shinya
    Jizému/*Shinya
    Co Admin
    Co Admin

Kadın
    İş/Hobiler : müzik dinLemek/shinya'yı düşünmek.
    Lakap : Jizemu
    Kuvvet :
    Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Right_bar_bleue

Rap :
    Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Right_bar_bleue

<< Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce".

Mesaj tarafından Jizému/*Shinya Perş. Tem. 10, 2008 12:33 pm

kaynak
    https://2img.net/r/ihimizer/img518/1835/uphs15yn6ts8.th.jpg[/img][/URL]
    Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Uphs13gt9uc2.th

İlk gitarına kaç yaşında sahip oldun ?

6 yaşındayken üvey babamdan öğrendim gitar çalmayı . 2 sene sonra kendi enstrümanıma sahip olacak kadar para biriktirmiştim . Bu ilk ödülümdü , fazla lüks bir model değildi tabi ama yine de benim gözümde paha biçilemez bir değeri vardı . Bugün bile artık bir iyi şans ikonuna dönüşmüş o gitara çok bağlıyım. Bill ve ben ilk konserlerimizi onunla verdik .

Ne seni bu kadar erken bir yaşta herkesin önünde çalmaya itti ?

Bill ve ben kendimize hiç bu soruyu sormadık . Sahneye çıkma ihtiyacı hep vardı . Bir parça çalabilecek duruma gelmemizden itibaren diğerlerine dinletmemiz gerektiğini düşündük , önce yakınlarımıza sonra da köşedeki diğerlerine ..

8 yaşında sahneye çıkmaya korkmuyor muydunuz ?

Çocukken kendi kendimize hareket ederdik , utanmadan ve diğerlerinin bizim hakkımızdaki görüşlerini düşünmeden . Ve tabii , yetişkinler küçüklere karşı gerçekten iyi . Hep etkilenirler büyük gibi davranan küçük çocuklardan . Olağan dışı olmayan bir şey yapmış olsaydık bile bizi alkışa boğarlardı . Bu pohpohlayıcı deneyimler bize sahneyi sevdirdi ve kendimizi iyi hissetmemizi sağladı .

Aileniz daha sıradan bir çocukluk geçirmenizi mi tercih ederdi ?

Annemiz ve özellikle üvey babamız hiçbir zaman bizim sanat şevkimizi frenlemeye çalışmadı . Tam tersine müzik aktivitelerimizle hep ilgilendiler . Ve 15 yaşımızdayken ilk kontratımızı imzalama fırsatı elimize geçtiğinde mutluluktan havaya uçuyorlardı .

Loitsche ve Magdeburg'daki diğer gençler tarafından nasıl algılandınız ?

Bill ve ben hiç ayrılmazdık . Biz << Kaulitz İkizler>>iydik [gülümser] Eksantrik görünüşümüz ve güçlü kişiliğimizle farkedilmeden geçmemiz imkansızdı . Ve bu birden fazla kişiyi sinir ediyordu . Kendimizden emin bir şekilde , gururumuzu belli ediyorduk ve karşılığında diğer yaşıtımız olan erkeklerin gözlerinde öfke ve hatta kibir görüyorduk . Gerçekte pek de sevilmezdik ...

Dışlanıp acı çektin mi hiç ?

Tam tersine , düzeni bozan ve parmakla gösterilen olmayı seviyordum . Ayrıca kendimi tarttım , farklılıklarımı ve kışkırtılmalarımı belirlemek için . Bugün bile hala kışkırtıcı olanı oynamaya eğilimliyim . [gülümser]

Ne zaman rasta yaptırdın ?

11 yaşında . Okulda saç stilim hemen büyük bir sohbet konusu olmuştu . Sokakta ise sistematik bir şekilde ben geçerken hep dönüyorlardı .

En kötü ergenlik anın nedir ?

Son birkaç yılı düşününce , aklıma hiçbir tatsız düşünce gelmiyor . Gerçek bir felaket olan ilk cinsel deneyimim dışında . Dünya'daki hiçbir şey için o anı tekrar yaşamak istemem . (O-ha lan ne yaptıysa kız artık Yalnız benim bildiğim ilk deneyim kötü olunca millet tırsar .. bunda tam tersi olmuş ) Ama hemen belirtmeliyim ki bu kötü başlangıçta hiçbir suçum yok . Partnerim kötü seçilmişti [Güler] (“Ben beceremedim bu işi abii” demesini beklemiyordum zaten Hemen kıza atıyor suçu salak )

Sonradan tekrar yaşadın mı bu deneyimi ? (Yaşadığını yeterince belli etmiyor mu ki soruyorsun )

Tabii ki ve hepsi harika geçiyor artık . (Nasıl geçtiğini sormadıı )

Bir kız seni cezbedebilmek için ne yapmalı ?

Ben kızları çok severim (Aaa hiç belli olmuyordu valla ) Özellikle beni delirten bir fiziksel özellik yok . Esmermiş , sarışınmış hiç farketmez (Yatağa girsin yeter xD ) Aynısı karakter içinde geçerli , utangaç bir kızda bana deli dolu bir tanesi kadar çekici gelebilir . Zor biri değilim .

Hoşuna giden bir kıza nasıl yaklaşırsın ?

Gruptaki Flört şampiyonu ben değilim (Neeee Nasıl kaptırdın o ünvanı başkasına ) , Georg [güler] Bir partiye geldiğimizde hiç utanmadan hemen güzel kızların olduğu yere sıvışır onlarla konuşmak için (Aboo Geo'ya bak be ) Ben ise kendimi stratejik bir köşeye sakince oturtmayı ve fırsatları gözlemleyip beklemeyi tercih ederim (Stratejik köşe xD ) Eğer bir kız hoşuma giderse ona yoğun bakışlarla bakarım ki benimle konuşmak için gelsin . Sonra da olayların doğal bir şekilde gelişmesine izin veririm . Konuşuruz , dans ederiz ve çok daha yakın ilişkiler .. (483 olayları diyorsun yanii )

Kızlarda neyi anlamıyorsun ?

Neden çoğunun bu kadar karmaşık olduğunu hiç anlamıyorum . Ve bunu bilerek söylüyorum yani . Bir hiçten dağ oluşturmakta uzman olan arkadaşlarım(kız) var . Gerçekten ne yararı var bunun ben göremiyorum .

Hayatını ne olmadan sürdürebileceğini düşünemezsin ?

Kesinlikle Bill'siz düşünemiyorum hayatımı . Birbirimize o kadar yakınız ki .. 17 senedir herşeyimizi paylaşıyoruz , ve bana başka türlü yaşamak imkansız geliyor. Ve elbette müzik , en büyük tutkum , olmadan da yaşayamam .

Bill'le aranızda nasıl bir bağ var ?

Beni ve Bill'i birbirimize bağlayan bağ çok özel . Sadece ikizler beni gerçekten anlayabilir . Birbirimizin her şeyini biliyoruz , en özel duygularımızı bile . Bununla birlikte güçlü ortaklığımız ne aramızdaki değişikliği ne de kavgaları engelliyor . Ama kavgalar çok çabuk bitiyor çünkü en sonunda yine birbirimizi anlıyoruz .

Seni Bill'den ayıran en önemli karakter özelliğin ne ?

Bill duygularına göre hareket eder . Bir anlık bir şeyden dolayı bile karar alabilecek biri , sadece o an o konuda öyle hissettiği için ... Yani çok anlıktır Bill . Onun aksine ben özellikle dengeli bir şekilde düşünürüm . Bir işe girişmeden önce tartışmayı ve yararımın olup olmayacağını belirlemeyi severim . Karar vermek için zamana ihtiyacım olur . Bu konuda Bill ve ben birbirimizi mükemmel bir şekilde tamamlıyoruz .

Aynı otel odasını mı paylaşıyorsunuz ?

İlk profesyonel seyahatlerimizden beri aynı otel odasını paylaşıyorduk . Akşamları otelde , gecenin körüne kadar en iyi arkadaşınızla sohbet etmek güzel bir şey . Ama yolculuk sayılarının artmasıyla birlikte odaları ayırmaya karar verdik . Kendimize ait bir boş zamanımızın olmasına ihtiyacımız vardı ikimizin de . Ayrıca bu ikimizin de sevdiğimiz müziği dinlememize olanak sağladı , bill için rock ve benim için hip-hop .

Bir sanatçının yaşamında en çok hoşuna giden şey ne ?

Grubun başarısı sayesinde , merak uyandırıcı , her günün farklı geçtiği bir hayatım var . Yolculuklar , yeni manzaralar , yeni yüzler , karşılaşılan hep değişik kızlar .. Ben bu çeşitliliği ve bu sürekli değişimi seviyorum .

Müzikten sonraki en büyük tutkun ne ?

Kızlar ! (Başka bir şey dese bir gün kafamı kırıcam zaten ) Cazibelerine dayanamıyorum . Ve hergün çok güzel kızlarla karşılaştığım düşünülürse , evet itiraf ediyorum onları sürekli düşünüyorum . (Bu kaçıncı itiraf )

Quiz Express

Kendimde tercih ettiğim yerim :

>> Gözlerim [X]
    >> Vücudum
    >> K.çım
    >> Kaslarım

En iyi flört planım :

>> Bakışlarımı kıza sabitlemek [X]
    >> Güldürmek
    >> Çiçek vermek
    >> Saati sormak
    >> Başka cevap :

Suçlu zevkim :

>> Fast-food [X]
    >> Erotik filmler [X] (Ne gerek var izlemene maşallah her gece kendin bir tane çeviriyorsun )
    >> Yataktan geç kalkmak [X]
    >> Başka cevap :

Hep cazibesine kapılırım :

>> Sarışınların
    >> Esmerlerin
    >> Seksi Kızların [X]
    >> Komik Kızların
    >> Erkeklerin (Yok artık salak dergi )

Aşık oldum :

>> Bir kez
    >> İki kez
    >> Üç kez
    >> Çok sık

--- > Şuana kadar gerçekten hiç .

Keyifli olduğumda ....... söylemeyi severim :

>> Bu konuda yetenekli değilim bu yüzden şarkı söylemem(Wo sind eure hande'yi kim söylüyor pekii )

Benim ..... olduğumu öğrenince şaşırırsınız :

>> Utangaç
    >> Korkak
    >> Batıl inançlı [X]
    >> Başka cevap :

Grubun diğer üyeleri benim ... yapmayı bilmediğimi yüzüme vurur :

>> Yemek yapmayı

ALINTIDIR!!!

İyi okumaLar !
    cRawLinq..*
    cRawLinq..*
    Co Admin
    Co Admin

Kadın
    İş/Hobiler : öğrenci -.-
    Lakap : Crawl' , iloo
    Kuvvet :
    Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Right_bar_bleue

Rap :
    Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Right_bar_bleue

<< Geri: Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce".

Mesaj tarafından cRawLinq..* Cuma Tem. 11, 2008 11:23 am

dream^up buu.. severim bu dergiyi desem yaLan oLur ama THyLe baya iLgiLeniyorLAr What a Face

aLıntıysa bu yazıyı çeviren yanLış anLamış Tom orada "Partner yanLış seçiLmişti" diyor yani "iyi partner seçememişim" demek istiyor da çeviren yanLış anLamış x))
    Ayrıca bu abaza da hep cinseL şeyLerden tırsıyor nedense.. Başka konu yok mu kardeşiim xD

""""Sonradan tekrar yaşadın mı bu deneyimi ? (Yaşadığını yeterince belli etmiyor mu ki soruyorsun )

Tabii ki ve hepsi harika geçiyor artık . (Nasıl geçtiğini sormadıı )"""

xDxD

Hea yatağa girsin yeter xD Nan insan biraz ciLveLiLerin peşinden koşmaz mı iLLa koLay oLcak dimi bay kauLitzz..!

Hmm Tom^u bi barda hayaL edebiLiyorum.. VIP köşesinde yayıLmış, eLinde bi içki, etrafa bakıyor ve bir piLiç göze çarpıyor..İçkisinden yudumLuyor ve kızı acaip derecede kesmeye başLıyor.. Kız bi an ona bakıyor ve Tom bakışLarını daha da dikLeştiriyor.. En sonunda kız geLiyor tabii.. -_-'' Tom için mutLu son da kız için biLemicem.. xD

"""Kızlar ! (Başka bir şey dese bir gün kafamı kırıcam zaten )""" Arkadaş sana katıLıyorumm..İnsan graffiti ne biLim bişey der işte iLLa kızLar ı yaa.. Pis Don Juan!

Tabi Tom^un gözLerii.. Hep aynı şeyi anLatmaktadır.. "Benim için öLürsün kızım sen bi bakışıma erirsin" veya erkekLer için "öküz öküz bakma senden daha yakışıkLıyım işte.."
    xD bu benim yorumum tabii xD

Tom ve bir kıza çiçek vermek xDxDxDXDxDXDXDXD vaLLaa güLeceğim yoktuu xD

"""Erkeklerin (Yok artık salak dergi )""" komedii kop kop xDxD

Hmm Tom bizim kara kedimiz var geLsene.. Ama kapıda inşaat var bi merdivenin aLtından geçmek zorundasın.. Çok yağmur yağıyordu çatı akıyor şemsiyeni açmayı unutma.. Kayıp da düşersen yarana tuz bas..

Ehüeh güLdürme beni ben de inandımm.. xD

BaşLığa bak! "Hep kızLarı düşünüyorum".. Pff abaza. xD

ouuv ben kaptırdım kendimi xDxD

teşekkürLer arkadaşımmm x)

cherry
    Jizému/*Shinya
    Jizému/*Shinya
    Co Admin
    Co Admin

Kadın
    Kuvvet :

Rap :

<< Geri: Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce".

Mesaj tarafından Jizému/*Shinya C.tesi Tem. 12, 2008 3:18 pm

ne demek canımın içi.
    cRawLinq..*
    cRawLinq..*
    Co Admin
    Co Admin

Kadın
    Kuvvet :
    Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Right_bar_bleue

Rap :
    Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Tom: "Kızı Belirlediğim Stratejik bir Köşeden gözlemlerim yaklaşmadan önce". Right_bar_bleue

Mesaj tarafından cRawLinq..* Paz Tem. 13, 2008 7:03 am

xD..

Nan okuduğum hikayeLere biLe böyLe yorum yapmıyorum nerdeyse.. xD Neyse.. x)
    Jizému/*Shinya
    Jizému/*Shinya
    Co Admin
    Co Admin

Kadın
    Kuvvet :

Rap :

Mesaj tarafından Jizému/*Shinya Paz Tem. 13, 2008 10:28 am

evet uzun ama anLamLı bir yorum oLmuş !
    cRawLinq..*
    cRawLinq..*
    Co Admin
    Co Admin

Kadın
    Kuvvet :

Rap :

Mesaj tarafından cRawLinq..* Paz Tem. 13, 2008 10:38 am

Teşekkür ederim xD Benim yorumLarım anLamLıdır xP Neyse.. =)
    Jizému/*Shinya
    Jizému/*Shinya
    Co Admin
    Co Admin

Kadın
    Kuvvet :

Rap :

Mesaj tarafından Jizému/*Shinya Paz Tem. 13, 2008 10:39 am

hehe bende asLında böyLe şeyLer yaparım (yorum bakımından xP)
    DestinaTom.
    DestinaTom.
    ...Yen Üye...
    ...Yen Üye...

Kadın
    İş/Hobiler : Tom,PC,PS xP
    Lakap : DesTom.
    Kuvvet :

Rap :

Mesaj tarafından DestinaTom. Paz Haz. 06, 2010 5:52 am

Binlerce okumuştum Razz Very Happy
    Sağol bebeğim.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 8:13 am